zd

Jde přibrat na váze pomocí proteinů?

Chtěl jsem se zeptat jestli se dá přibrat na váze pomocí protejnu sanas super 95 i bez cvičení jen pravidelnym uzivanim má někdo zkušenost díky

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli se domníváš, že bez cvičení ti narostou svaly, domníváš se špatně.
A na ztloustnutí si kup raději bůček a zapíjej ho pivem…
:-O

Další odpovědi
zzzzz

Přibrat co? tuky nebo svaly???
Pokud tuky, tak to záleží na těle, někdo spaluje velmi rychle a pak má problém přibrat:-((
Pokud svaly, tak ne nedá, bez cvičení nikomu nenarostou.

Questman

Když toho budeš jíst dost, tak se dá přibrat jedením takřka čehokoli

Andělé

:O…jojóó, bez práce nejsou koláče…takže dril, dril a zase jen dril…:))