Jde přerušit pracovní neschopnost? Jít na zkoušku do práce, pak ukončit nebo pokračovat? Nebo zas bez koruny na začátku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel nelze, takže na začátku opět jak říkáte bez koruny.
To Standa:
Ano, ukecat doktora o vycházky, ale ukecat i zaměstnavatele o přijetí v práci bez náhrady mzdy nebo něco jen na ruku.

Další odpovědi
standa

Zkuste doktora ´ukecat´ o vycházky…, pokud to umožňuje druh onemocnění.
Doplňuji:
Aha, nevšimnul jsem si celého textu „jít na zkoušku do PRÁCE“…, myslel jsem, že pisatel otázky si potřebuje odskočit na zkoušku do ŠKOLY 🙂

Pokud je to o tom, že jít v přerušené neschopnosti do PRÁCE, tak to bych měl stejné obavy jako kolega mosoj ☹

mosoj

Pánové být zaměstnavatelem tak na to nepřistoupím. Co bych asi dělal v případě pracovního úrazu a hlavně jak by se choval ten dotyčný ?