Craftos

Jde prejit na jinou skolu v pololeti?

dobry den, mam takovy problem minuly rok jsem si daval dve prihlasky na jednu stredni skolu jen odlisne obory (automechanik, obrabec kovu) byl jsem prijat na oba, ale vybral jsem si automechanika, ale ted po pul roce si cim dal vice vsimam ze me automechanik absolutne nebavi, az se mi hnusi a rad by jsem presel na obrabece. Nekde jsem slysel ze se da prejit i ted v pololeti a chci se zeptat co je na tom pravdy a kdyby to slo tak jak na to ? Prestupovat az v zari nechci, nebot jak jsem rikal me to nebavi a navic bych musel delat prvak jeste jednou. Predem dekuji za idpovedi

Odpovědi
jáára

první rok automechanik znamená pilníkový výcvik. k autům se moc nepodíváš obráběč kovů má první rok stejnej.

Drap

Teoreticky to je možné. Záleží na rozhodnutí školy.

gecco

Záleží na rozhodnutí ředitele školy – takže jej kontaktuj (tví rodiče):

  • zda to vůbec umožní
  • pokud ano, za jakých podmínek (rozdílové zkoušky apod.)

😉