ZIU 682

Jde poznat Američan od Rusa?

Zajímalo by mě, jestli se vzledově liší Američani a Rusové? Počítám pouze bělochy. Člověk by řekl, že se od sebe moc lišit nebudou, ale asi by měli, vždyť od sebe bydlí na druhé straně světa, takže nějaké rozdíly tam být musí.

Nejlepší odpověď
gecco

Nerad bych se tě dotknul – ale dokážeš definovat průměrného Američana??? – to je taková směska, že ti z pokusu o definici budou vstávat i moje vlasy (a Rusové jsou na tom podobně)…
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Amík má v ruce hambáč a Rus vodku:-DDD

Rusové mají často vystouplé lícní kosti a bradu. Amíci nadváhu.

Agneta

To fakt není špatná otázka, i když tak na první pohled vypadá. Totiž já jsem zjistila, že když někdo (třeba z Česka) dlouho bydlí v Americe, že pak (tak nějak) dostane ten (jiný) americký obličej, ale fákt…To se určitě týká i tam žijících Rusů :DDD

tyrox

Pokud myslíš Američany bílé tedy bývalé Evropany (Angličany) rozdíl je zde minimální. Je to jako bys třeba zkusila srovnat Putina a Prince Williame, jsou zde minimální rozdíly, možná by zde byl menší rozdíl v pigmentaci, jelikož Rusko zaujímá větší území subtropického pásu, ale i USA má v některých městech zimu 🙂.

mojitek

tak já se s oběma „národy“ často setkával,a rozdíl je markantní.Roz­hodující je jak bych to nazval: takzvaný výraz v obličeji :D

anonym

Američan bude mnohem tlustší a Rus ožralejší :D Jinak přes Beringův průliv je to kousek, koneckonců pokud vím, tak území USA a Ruska jsou od sebe v jednom místě jen 3 km.

štamgast

Určitě. Nevím jak to popsat ale když mi dáš vedle sebe fotku Rusa a Američana tak poznám. který je který. Rusové totiž mají charaketristický vzhled, nevím ale jak to popsat.