tomtom.b

jde pozastavit hypoteka u KB,když půjdu na 3 roky do výkonu trestu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Buď budeš splácet dále, nebo nastoupí ručitel či exekuce.

Další odpovědi
NikkiHeat

No…tak to asi ne. Informuj se přímo v KB ale spíš s tím nepočítej. Co kdyby šel někdo na 20 let, myslíš že by lichváři jako KB čekala? Ty jako klient je moc nezajímáš (jako deklarujou že klient je na prvním místě) jediné co je zajímá jsou tvé prachy.....a ty to chceš na tři roky utnout. Kdepak.

bolak

Nebylo by lepší se zeptat přímo v bance, jaké máš možnosti? Nebo myslíš že tady vím o komerční bance než v komerční bance?
Doplňuji:

  • víme víc o komerční bance než v komerční bance?