flodur

Jde poslat video?

Jde prosím poslat video natočené webcamerou emailem? Jestli ano,poradíte jak na to? DĚKUJI!

Nejlepší odpověď
Braník

video si stáhněte do PC a pak je pošlete jako přílohu k mailu,pozor ,ale mail pojme např,na seznamu jen tak do 13ti mega,u každého pošt.klienta je to různé,jinak musíte video poslat např.
leteckou poštou zde:http://letecka­posta.cz/
nebo přes uschovnu zde:http://uschovna.cz/
popř.nahrát na ulož.to a poslat adresátovi odkaz,
nebo video nahrát na youtube pokud tam máte svůj klientský ůčet
pokud by bylo o velikosti cca do 20ti mega a nechcete ho nahrávat na výše uvedené odkazy,můžete jej zmenšit ve format factory,kde po vložení vašeho videa soubor převedte na WmV,ale každým zmenšením se kvalita videa podtastaně zhorší.

Další odpovědi
Bedy

Záleží jak je velké – zpravidla do 10MB půjde určitě poslat, ale větší nemusí jít vždycky. Záleží na poskytovateli.
Seznam pojme asi 16MB, Hotmail s GMailem asi 25MB, Centrum a Atlas myslím oněch 10MB.

Lepší volba bude to nahrát na leteckaposta.cz nebo jiné internetové úložiště a emailem jen poslat odkaz ke stažení.

Každá konverze kvalitu nepatrně sníží, ale s tou velikostí opatrně i u WMV.

cochee

Ještě doplním kolegy, ohledně velikosti videa, resp. celého mailu: do velikosti se nepočítá jen příloha, ale celá zpráva. Druhá věc, video poslané jako příloha zvětší svou velikost asi o 15% oproti velikosti na disku, to je dáno zakódováním, aby to mohl pravěký SMTP protokol přenést. A do třetice, jedna věc je, jak veliký mail podporuje poskytovatel odesilatele, ale druhá, jak velký mail dovoluje přijmout poskytovatel e-mailu příjemce, např. můžeme poslat dvanáctimegabajtový mail ze Seznamu na Centrum, ale mailserver na Centrum jej nepřijme.