Avatar uživatele
tedrazice

Jde ošálit tiskárnu EPSON při prázdné nádržce ink.,tak,abych mohl tiskárnu používat jako sekener ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? franku před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ar

Nevím jaký máte operační systém a co máte za model Epsonu. Třeba se bude hodit toto http://www.ssclg­.com/epsone.shtml

Já třeba používám Epson Stylus Photo RX620 a když dojde některá z barev, sice je problém scanovat ovládáním tlečítek přímo na tiskárně. páč tam stále vyskakuje, že došla barva. Nicméně při používání scanovacího prográmku (já třeba VueScan) jde scanovat uplně normálně.
To jde i z ovládacích panelů > zařízení a tiskárny>„tis­kárna“>scanovat obrázek nebo dokument.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

Otevřít a zavřít kryt tiskárny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nejen Epsonka je nastavená tak, aby se ošálit nedala. Pochybuji, že se Ti ji podaří přelstít. Já u své multifunkční tiskárny, kopírky a skeneru taky zažívám takové radosti. Nejdřív tiskárna bliká, že dochází jedna barva, potom začne blikat další, až postupně vyměním všechny. Dokud to neudělám, nefunguje nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Já mám na Epsona koupený reseter a tím čip na barvě vyresetuji a tiskárna si myslí,že je barva plná a můžu to používat dále dokud barva nedojde.I když barva dojde,tak všechno funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Někdy jo, někdy ne.

Záleží přesně na typu tiskárny a někdy i revizi.

Jde o zásah nezákonný, ztrácí se záruka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet