Jde ošálit tiskárnu EPSON při prázdné nádržce ink.,tak,abych mohl tiskárnu používat jako sekener ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nevím jaký máte operační systém a co máte za model Epsonu. Třeba se bude hodit toto http://www.ssclg.com/…

Já třeba používám Epson Stylus Photo RX620 a když dojde některá z barev, sice je problém scanovat ovládáním tlečítek přímo na tiskárně. páč tam stále vyskakuje, že došla barva. Nicméně při používání scanovacího prográmku (já třeba VueScan) jde scanovat uplně normálně.
To jde i z ovládacích panelů > zařízení a tiskárny>"tiskárna">scanovat obrázek nebo dokument.

Další odpovědi:

Bronzový

Otevřít a zavřít kryt tiskárny

Nejen Epsonka je nastavená tak, aby se ošálit nedala. Pochybuji, že se Ti ji podaří přelstít. Já u své multifunkční tiskárny, kopírky a skeneru taky zažívám takové radosti. Nejdřív tiskárna bliká, že dochází jedna barva, potom začne blikat další, až postupně vyměním všechny. Dokud to neudělám, nefunguje nic.

Bronzový

Já mám na Epsona koupený reseter a tím čip na barvě vyresetuji a tiskárna si myslí,že je barva plná a můžu to používat dále dokud barva nedojde.I když barva dojde,tak všechno funguje.

Zlatý

Někdy jo, někdy ne.

Záleží přesně na typu tiskárny a někdy i revizi.

Jde o zásah nezákonný, ztrácí se záruka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.