tedrazice

Jde ošálit tiskárnu EPSON při prázdné nádržce ink.,tak,abych mohl tiskárnu používat jako sekener ?

Nejlepší odpověď
Ar

Nevím jaký máte operační systém a co máte za model Epsonu. Třeba se bude hodit toto http://www.ssclg­.com/epsone.shtml

Já třeba používám Epson Stylus Photo RX620 a když dojde některá z barev, sice je problém scanovat ovládáním tlečítek přímo na tiskárně. páč tam stále vyskakuje, že došla barva. Nicméně při používání scanovacího prográmku (já třeba VueScan) jde scanovat uplně normálně.
To jde i z ovládacích panelů > zařízení a tiskárny>„tis­kárna“>scanovat obrázek nebo dokument.

Další odpovědi
Conchus

Otevřít a zavřít kryt tiskárny

anonym

Nejen Epsonka je nastavená tak, aby se ošálit nedala. Pochybuji, že se Ti ji podaří přelstít. Já u své multifunkční tiskárny, kopírky a skeneru taky zažívám takové radosti. Nejdřív tiskárna bliká, že dochází jedna barva, potom začne blikat další, až postupně vyměním všechny. Dokud to neudělám, nefunguje nic.

franku

Já mám na Epsona koupený reseter a tím čip na barvě vyresetuji a tiskárna si myslí,že je barva plná a můžu to používat dále dokud barva nedojde.I když barva dojde,tak všechno funguje.

Michal Kole

Někdy jo, někdy ne.

Záleží přesně na typu tiskárny a někdy i revizi.

Jde o zásah nezákonný, ztrácí se záruka.