karolka<3

Jde opravit nedržící obrazovka notebooku?

Jde o to, že před nějakou dobou mi přestala držet obrazovka u notebooku. Můžu si sní pohybovat dopředu, dozadu jak se mi zachce, ale nedrží. Spolužák říká, že by se to dalo opravit, ale on to udělat nechce (má pravidlo, nehrabat se v cizích počítačích). Myslíte, že by to nějak opravit šlo? Moc se mi to nechce dávat do servisu, notebook je starý, takže by to asi stálo docela dost (což pro chudou studentku není moc hezká vidina. Případně nějaký návrh, jak to opravit?

Odpovědi
Pájo

Přece jenom bych to do toho servisu vzal. Pokud to bude prkotina, nikdo se Vás nebude snažit natáhnout. Mám opakovanou dobrou zkušnost, že mi někde něco malého opravili nebo poladili a vůbec nic za to nechtěli. Nemáte co ztratit. Řeknete jim tam to, co tady nám a uvidíte. Ať se to podaří… co nejlevněji (nebo i grátis).