kosaaaak

Jde odněkud zjistit text v již přepsaném textovém dokumentu?

Na obnovu smazaných dat znám spoustu programů, ale co když textový soubor nesmažu, ale nějakým nedopatřením si v něm smažu text a ještě navrch to ze automaticky uložím. Jde ten smazaný text někde nějak zpětně objevit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Programy na obnovu dat mohou obnovit jen ta data, která nejsou fakticky, t.j. magneticky přepsána. Jestli je soubor na daném místě přepsaný, tak se data běžně dostupnými programy obnovit nedají.

Další odpovědi
arygnoc

pokud soubor není zavřený, lze ještě použít Ctrl+Z.