cecilie

Jde odhlásit syna z trvalého…

bydliště,aniž by měl zajištěno nové?Jak to udělat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Majitel nemovitosti zajde na příslušný úřad a tam dotyčného odhlásí. Úřad pak o tom dotyčného vyrozumí,myslím,že tam proběhne nejaké správní řízení,no a dotyčný bude mít trvalé bydliště na úřadě. Ale zvažte zároveň i tu léčbu,když je to Váš syn,tak pro něj můžete udělat víc,ne jen to,že ho odhlásíte…

Další odpovědi
anonym

Vite pani cecilie,ja myslim ze to jde,plno lidi bydli adresne primo na magistratech(vy­borech)a syn at se stara,kdyz si natropil.

BENYTA

Podívejte se na www.právník.cz,tam se to pořád probírá.
A nové bydliště mít nemusí,přihlásí ho na OÚ,zdroj – vlastní zkušenost.

babina

jde to udělat tak že si napíšete žádost o zrušení trvalého pobitu syna a trochu to rezepište jaký máte důvod a tu odnesete na úřed kde se přihlašuje trvalí pobit do tří týdnu vám zašlou odpověď synovi bude zrušeno u vás trvalé bydliště a bude přihlášen na adresu úřadu

Zdroj: vlastní zkušenost