Lavi

Jde odbarvit si vlasy? Nepoškodí je to?

Chci si odbarvit melíry a nevím jestli to jde a nebo to vlasy nepoškodí.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na stránku z Odpovědí, kde se o barvení a odbarvení vlasů píše. Třeba získáte radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=odbarven%C3%AD+vl­as%C5%AF

Další odpovědi
1popelka1

Mezi odpověďmi, které vám nabídla Annas, určitě něco najdete.
Ale rozhodně bych vám doporučovala kadeřnici a ne domácí odbarvování, protože má šetrnější přípravky.

Zdroj: zkušenost známých

anonym

určitě,já si barvím vlasy každé dva měsíce,dnes už existují šetrné barvy,navíc kadeřnice by měla zjistit jaké vlasy máte,zda jemné či tvrdší a podle toho pro vás vybrat melír aby vám je nenarušila a nespálila