bolak

Jde ochladit byt otevřenou lednicí?

Respektive mrazákem, že bych ho nechal otevřenej a hned by bylo hej?

Odpovědi
anonym

Hmmm, to bys tatěch mrazáků musel mít jako v marketu, jen se ti zapaří lednice, budeš muset pak zbytečně odmražovat, lepší je nějakej fukar, nebo jak se tomu říká, ta vrtule, co honí studenej vzduch, sakra, teď si nevzpomenu…

anonym

Hlavně si do mrazák vlož hlavu,to se ti uleví!

anonym

ne, chlazení je o cirkulaci (vody, vzduchu).

anonym

Ne.
To by musel být výparník umístěn někde jinde. Jinak si byt jenom ohřeješ.

čelsi

ne

cukrar

bolaku, ano, určitě by to šlo, ale za předpokladu že zadní část mražáku (tam co se vytváří teplo) umístíte někde do dveží a zbytek otvotu ucpete. pak použijete ventilátor a mráz budete honit po bytě.
pokd ale maslíte, že jen otevřete dveře, tak bohužel takto to nefunguje, protože zadní stěna mražáku topí!!