qidal

Jde objednat Pandora náramek přes internet?

Ahoj, jde objednat Pandora přes net? Dostal jsem se na jejich stránky, vyberu si náramek, je u toho psaná cena, ale jediný co jde, tak si přidat náramek na seznam přání a ten můžu poslat někomu jinému, ale nikde jsem se nedostal k objednávce. Nevíte někdo, jestli to objednat přes internet jde? Díky za odpověď :)

Odpovědi
Minas

zkus ebay

ReHu

Nejde poslat přání a potom jako splnění přání náramek?

Nebo zkus někde jinde.

https://www.go­ogle.cz/search?q=pan­dora+n%C3%A1ra­mek&oq=pandora&aq­s=chrome.1.69i57j0l3j6­9i60l2.4645j0j4&cl­ient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&espv=1&i­e=UTF-8