Andrea2012

Jde o to,že přítel se více méně bohužel skrýval a že si ho musela najít kriminálka sama.A měl nastoupit před 3roky. :(

Nejlepší odpověď
fira

Pravděpodobně mu dají maření úředního rozhodnutí a to bývalo půl roku na tvrdo.Možná že se mezi tím něco změnilo.
Doplňuji:
Tohle chce advokáta na trestní právo.Na netu jich je spousta.A slovenské zákony bohužel neznám.Domluvte si s ním schůzku a hlavně cenu.Ta je pro vás asi nejdůležitější­.Hlavně nevěšte hlavu.Žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří.Přeji vám z vaším přítelem hodně štěstí.fira.

Další odpovědi
standa

Jak jsem psal v odpovědi k vaší předchozí otázce (viz zdroj) nevidím to dobře ☹

A pokud se přítel nástupu trestu vyhýbal 3 roky !!!, tak to bude velký problém. Odhaduji, že soud může dát trest i v horní hranici, tj. 1,5 – 2 roky.

Je mi líto, ale optimističtější zprávy nemám.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-pritel-je-odsouzen-na-8-mesicu-ale-nastoupil-s-dost-velkym-zpozdenim-kolik-mu-muzou-pripsat-za-to-k-trestu

kablik

tak oco jde? nech se zavřít s ním…

Andrea2012

Takové chytráky miluju, kdybych to věděla předem, tak s ním určitě budu.