Avatar uživatele
solnareduard

Jde o lidi?

Od 26.12.2004 po tsunami v Indonezii jsem nabýzel tento systém k posouzení do dnešního dne žádná odpovědˇco na to řeknete a pak že jde
o lidi pánům velvyslancům
Doplňuji:
Záchranný systém proti následkům katastrof

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 3601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

to máte ťažké.

vaša archa záchrany – kde sú nejaké informácie o princípe fungovania systému?
oslovili ste niekoho fundovaného, kto sa zaoberá, s prepáčením, o utopické projekty (tým bol i dragon, takže sa nebojte)?

urobte funkčný model (v rozumnom merítku, resp. ho navrhnite, prípadne i materiály) a potom máte väčšiu šancu preraziť.

otázka je , ako chcete postaviť archy pre milóny resp. miliardy ľudí – i tých krovákov v afrike, chudobných lovcov ulít v malajzii a vôbec miliardy – bez urážky, žobrákov.

takže – nejde o ľudí, ide o prachy.

nápadov sú milióny, prachov ešte viac, ale iba v rukách tých, ktorí asi nemajú záujem o ľudstvo (všetkých ľudí), ale iba o tých ‚vyvolených‘ a pár otrokov, čo sa o nich postarajú.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Je to holt lhostejnost ale nevím jaký systém máte namysli.
Doplňuji:
Díval jsem se po celém vyhledávači. Říkáte že jste vynálezce „univerzálního záchranného systému.“ Můžete nám prosím sdělit co to ten univerzální záchranný systém je ? Ptal jste se tady:http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/11405-univerzalni-zachranny-system.html Ale pořád nám není jasné jaký onen vynález má význam a to že jste kontaktoval japonského velvyslance také vím.

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No – pokud si chceš postěžovat, že tebe a tvé návrhy nikdo nebere vážně – pak musím konstatovat, že není divu – při takové formě vyjadřování – mizerná čeština a žádné sdělené informace (toto a takto může tvrdit kterýkoli host bohnické léčebny).
Např. – je daný systém někde a nějak (průkazně) otestován? – s jakými atesty?
___
„páni velvyslanci“ potkávají spoustu ´bláznů´, kteří by je jen připravovali o čas (a o ´nervy´), kdyby reagovali jinak, než netečně…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemůžeme posoudit, nevíme o co se jedná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Mohl byste ho prosím teda představit i nám?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud alespoň zhruba nenastíníte o co jde- ZSPNK, nemůžeme Vám odpovědět, jestli jde o lidi a je to něco pro záchranu lidí. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jantar2

Dobrý den, mohl byste mi prosím také poslat na můj email jan.sobotka1@gmail.com poslat schéma svého „Záchraného systému“ abych ho mohl posoudit a případně se k němu vyjádřit a připadně doporučit lidem? Předem Vám moc děkuji!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Pane Solnaři, poté co jsem si přečetl vaše příspěvky jsem pochopil že máte nápad na konstrukci UZS. Pote co jsem ztěží pochopil onen nápad jste propagoval nápad na pitnou vodu ovšem když se diskutující zeptali na onen nápad odpověděl jste na něco jiného. Viděl jsem spousty blogů i váš Facebook ale pořád nechápu ten patent !!!

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek