Jde o lidi?

Od 26.12.2004 po tsunami v Indonezii jsem nabýzel tento systém k posouzení do dnešního dne žádná odpovědˇco na to řeknete a pak že jde
o lidi pánům velvyslancům
Doplňuji:
Záchranný systém proti následkům katastrof

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to máte ťažké.

vaša archa záchrany - kde sú nejaké informácie o princípe fungovania systému?
oslovili ste niekoho fundovaného, kto sa zaoberá, s prepáčením, o utopické projekty (tým bol i dragon, takže sa nebojte)?

urobte funkčný model (v rozumnom merítku, resp. ho navrhnite, prípadne i materiály) a potom máte väčšiu šancu preraziť.

otázka je , ako chcete postaviť archy pre milóny resp. miliardy ľudí - i tých krovákov v afrike, chudobných lovcov ulít v malajzii a vôbec miliardy - bez urážky, žobrákov.

takže - nejde o ľudí, ide o prachy.

nápadov sú milióny, prachov ešte viac, ale iba v rukách tých, ktorí asi nemajú záujem o ľudstvo (všetkých ľudí), ale iba o tých 'vyvolených' a pár otrokov, čo sa o nich postarajú.

Další odpovědi:

Bronzový

Je to holt lhostejnost ale nevím jaký systém máte namysli.
Doplňuji:
Díval jsem se po celém vyhledávači. Říkáte že jste vynálezce "univerzálního záchranného systému." Můžete nám prosím sdělit co to ten univerzální záchranný systém je ? Ptal jste se tady:http://www.poradte.cz/… Ale pořád nám není jasné jaký onen vynález má význam a to že jste kontaktoval japonského velvyslance také vím.

No - pokud si chceš postěžovat, že tebe a tvé návrhy nikdo nebere vážně - pak musím konstatovat, že není divu - při takové formě vyjadřování - mizerná čeština a žádné sdělené informace (toto a takto může tvrdit kterýkoli host bohnické léčebny).
Např. - je daný systém někde a nějak (průkazně) otestován? - s jakými atesty?
___
"páni velvyslanci" potkávají spoustu ´bláznů´, kteří by je jen připravovali o čas (a o ´nervy´), kdyby reagovali jinak, než netečně...
;-)

Zlatý

Nemůžeme posoudit, nevíme o co se jedná

Bronzový

Mohl byste ho prosím teda představit i nám?

Zlatý

Pokud alespoň zhruba nenastíníte o co jde- ZSPNK, nemůžeme Vám odpovědět, jestli jde o lidi a je to něco pro záchranu lidí. :-(((

Pokročilý

Dobrý den, mohl byste mi prosím také poslat na můj email jan.sobotka1@gmail.com poslat schéma svého "Záchraného systému" abych ho mohl posoudit a případně se k němu vyjádřit a připadně doporučit lidem? Předem Vám moc děkuji!

Diskuze k otázce

Bronzový

Nazdar Bazar

Pane Solnaři, poté co jsem si přečetl vaše příspěvky jsem pochopil že máte nápad na konstrukci UZS. Pote co jsem ztěží pochopil onen nápad jste propagoval nápad na pitnou vodu ovšem když se diskutující zeptali na onen nápad odpověděl jste na něco jiného. Viděl jsem spousty blogů i váš Facebook ale pořád nechápu ten patent !!!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.