Kelt

Jde někdo z vás dnes na noční směnu v neděli?

Já ano, a tak se s vámi zatím loučím. Pokud nemusíte, tak si užijte zbytek víkendu. Jinak good luck.

Nejlepší odpověď
marci1

Jé, Ty se máš. Ráno půjdou všichni do práce a Ty do peřin! 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Naštěstí na noční směny chodit nemusím. Tak ať ti to v klidu uteče.

quentos

To mi naštěstí nehrozí – ukažte mi někoho, kdo by se chtěl učit anglicky v noci… ;{)> tak si to v rámci možností taky užij…

mosoj

Teď už ne, ale chodil jsem od roku 1967 do 1985. Žádný problém. Pomohlo mně to postavit domek.

anonym

Jo, bejvávalo, ale smutím za tím. ☹

Awe

Buď rád já byl dneska i včera na ranní, prostě za trest tyhle směny. Už chci zpátky 3 směnný provoz

anonym

neměl jsem rád noční, jelikož neumím přes den spát. jinak znám lidi, kteří chodí jen na noční

Emefej

Chválabohu dnes už nemusím, ale v letech 1979–1999 jsem jich odsloužil nespočet.

Klaproth

Dnes už naštěstí nemusím, ale když jsem dělal v tiskárně, chodil jsem na noční i v neděli (i v pondělí ráno chtěli lidé číst noviny).

anonym

Mosoj, ty máš odpracovaných pouhých 18 let? Ty žiješ z podpor?

anonym

Mosoj, on se ptal na nedělní noční, tak výše uvedený příspěvek neber v potaz!