Jahoda

Jde někde stáhnout filmy v češtině, které ale u nás ještě neměly premiéru v kině?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli jde někde stáhnout filmy v češtině, které ale u nás ještě neměly premiéru v kině + aby stahování těch filmů ještě před premiérou nebylo trestné a bylo to zadarmo. jde to?.Pokud někdo ví nějaké internetové stránky kde by to šlo, tak prosím napište. Moc děkuji za každý tip i odpověď. Hezký večer.

Nejlepší odpověď
OuSí

Nejlepší stránka na stahovní filmů je asi www.war-forum.net ale samozdřejmě je to nelegalní… Film před premierou nestáhnete legálně a i popremieře se legálně stáhnout dají jen málo kdy, spíše skoro vůbec. Ale nelamte si hlavuy filmi před premierou stahuju miliony lidí… Ze stránek jako je war-forum.net

Další odpovědi
Vaclav

uloz to.cz

Ella

většinou, pokud neměl film ještě premiéru v ČR, tak nejspíš v češtině nebude, to je logické, pokud to nebyl český film a pokud už mezitím nevyšel na DVD…