jde nejak zjistit zaheslovaná wifi kterou neznám

ve skole máme wifi a je zaheslované pomozte mi jak to mam zjistit
Doplňuji:
ucitel mi tonedovoli je to tajny kdyz se zeptam reknou ze tam nic neni ale ja to tam vidim

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

1. MAC adresa jde změnit (!!!)

2. To co hledáš se jmenuje packet injection - je to ale poměrně rozsáhlá a složitá problematika, na kterou je třeba určitých znalostí (a hw) (mimo nějakých it zkušeností třeba i matika apod.) a navíc tím nejde zlomit vše. Obecně vzato je nejjednodušší se vždy k nějakému ap dostat a jeho zabezpečení zlomit na místě (u nás na škole jsme to dělali třeba tak, že jsme si ap vyresetovali a pak tam udělali vlastní konfiguraci, na kterou se mohli připojit žáci ale ne učitelé :-) ).

3. Vzhledem k Tvému avataru usuzuji, že chodíš na ZŠ a proto bych ti doporučil se víc věnovat tomu, co ti tam říkají než Internetu nebo způsobu jak se k němu dostat. Pokud budeš chtít, pak budeš moci načerpané znalosti využít k záškodničení viz výše - jak jsem ale již psal, je třeba dosáhnout nějakého přehledu obecně ve světě přírodních věd než začneš uvažovat nad nějakou pokročilejší práci s počítači obecně.

Další odpovědi:

Zeptej se kantora.

Zlatý

asi je dôvod, aby to bolo zaheslované.

prelamovanie zaheslovania (čohokoľvek) je trestný čin.

Bronzový

existuje na to jeden linux: http://www.mrpear.net/…

ale je to nelegální, hlavně si pořiď po prolomení hesla co nejlevnější zařízení (aby jsi ho mohl potom vyhodit- např tablet za 2 000,-), jelikož v registru wifi může zůstat tvoje mac adresa a te je neměnná: takže bacha.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.