Avatar uživatele
fifik :-D

jde nejak zjistit zaheslovaná wifi kterou neznám

ve skole máme wifi a je zaheslované pomozte mi jak to mam zjistit
Doplňuji:
ucitel mi tonedovoli je to tajny kdyz se zeptam reknou ze tam nic neni ale ja to tam vidim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

  1. MAC adresa jde změnit (!!!)
  2. To co hledáš se jmenuje packet injection – je to ale poměrně rozsáhlá a složitá problematika, na kterou je třeba určitých znalostí (a hw) (mimo nějakých it zkušeností třeba i matika apod.) a navíc tím nejde zlomit vše. Obecně vzato je nejjednodušší se vždy k nějakému ap dostat a jeho zabezpečení zlomit na místě (u nás na škole jsme to dělali třeba tak, že jsme si ap vyresetovali a pak tam udělali vlastní konfiguraci, na kterou se mohli připojit žáci ale ne učitelé 🙂 ).
  3. Vzhledem k Tvému avataru usuzuji, že chodíš na ZŠ a proto bych ti doporučil se víc věnovat tomu, co ti tam říkají než Internetu nebo způsobu jak se k němu dostat. Pokud budeš chtít, pak budeš moci načerpané znalosti využít k záškodničení viz výše – jak jsem ale již psal, je třeba dosáhnout nějakého přehledu obecně ve světě přírodních věd než začneš uvažovat nad nějakou pokročilejší práci s počítači obecně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zeptej se kantora.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

asi je dôvod, aby to bolo zaheslované.

prelamovanie zaheslovania (čohokoľvek) je trestný čin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

existuje na to jeden linux: http://www.mrpe­ar.net/cz/blog­/435/prolomeni-wpa-wpa2-psk-pres-wps-snadno-a-rychle-praxe

ale je to nelegální, hlavně si pořiď po prolomení hesla co nejlevnější zařízení (aby jsi ho mohl potom vyhodit- např tablet za 2 000,–), jelikož v registru wifi může zůstat tvoje mac adresa a te je neměnná: takže bacha.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek