bolak

Jde nějak v seznamu nastavit, aby se mi místo emailový adresy zobrazovala na hlavní stránce přezdívka toho člověka?

Když mám tam třeba 40 lidí. který maj strašně pitomý nebo naprosto nezapamatovatelný adresy, tak když mi od nich dojde mail, abych si nemusel složitě hledat v adresáři, kdo že mi to vlastně píše…

Odpovědi
www

Dělá se to tak, že každého si v kontaktech uložíš (změníš) podle svého pojmenování, názvu, jména ap.
Pokud mu pak chceš poslat mail, vepíšeš do mailové adresy prvních pár písmen z toho svého názvu a hned ti to nabídne kontakty z adresáře, které sis pojmenoval a začínají stejně.
Zkušenost
Doplňuji:
No a stejně tak vypadají i příchozí maily. Sice mail adresu taky uvidíš, ale navíc: Ilonka, Petr, Máti, Švíca..

bolak

www: ale nevadí ti že odpovídáš úpně na něco jinýho než se tazatel ptal že ne :D

já se neptám na to KDYŽ CHCI ODESLAT, ale KDYŽ TO DOJDE :) tak znovu a lépe

bolak

já to tam nemám, a to mám v kontaktech nastavený úplně všechno :(

jsme na stejný vlně? mluvíme oba o seznamu?