alex.agent

Jde nějak udělat e-mail s vlastní doménou?

Dobrý den, je možné mít e-mail s vlastní doménou či co to je? myslím tím toto: „jméno@DOMÉNA.cz“ – příklad. jestli jde nějak abych měl vlastní a né jen třeba @email @seznam @centrum @atlas @gmail…
Asi víte co tím myslím. A jestli by to šlo tak, aby jsem za to nemusel platit každý měsíc / rok nějaké čásky.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Ano jde to – pokud ti půjde o jeden email tak dokonce i zdarma. Doménu si převeď na subreg.cz (cz zdarma) a tam nastav přesměrování do svého emailu třeba na seznam.cz, v seznamu zase jako výchozí nastavíš tu onu tvou vysněnou :)

Mám takhle několik domén, pokud by jsi chtěl více adres, koupíš hosting a k tomu dostaneš i u nich mailovky dané domény

Další odpovědi
anonym

buď si zaplatíš doménu nebo se smíř s free maily