bolak

Jde nějak (třeba ze softwaru, ovladačů, biosu) vyčíst, kdy jsem si pořídil nový hardware?

Před lety jsem si upgridoval PC o novou desku, paměti, a procesor, dá se někde najít přesné datum kdy to bylo?

PS: HDD mám pořád stejný, takže podle data instalace windows a soborů na disku to zřejmě nepůjde

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Jistý program Everest umí co se týče HW opravdu zázraky, ale toto si nejsem jist – řekl bych to takhle, když ne Everest tak nic :)