nikolqa.o

Jde nějak stáhnout hudba z internetu do mobilu Nokia Lumia 610 ?

Chtěla jsem se zeptat, jestli jde stáhnout do mobilu Nokia Lumia 610 nějak hudba z internetu ? Teď mám notebook mimo provoz a chybí mi program Zune. Z uložto to nejde. :( Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Zkoušela jsem i mobilní uložto a nic. Ukáže se mi tabulka pro opsání kódu, kód opíši a místo toho, aby se písnička začala stahovat, tak se mi hraje.

Odpovědi
Bedy

Připojte se na internet v mobilu a můžete si to rovnou stáhnout z netu do mobilu.
Nevidím důvod, proč by to z Ulož.to jít nemělo, ale když to nejde, zkuste teda mobilní verzi m.ulozto.cz nebo jiné stránky, třeba mp3s.nadruhou­.net apod.