Tomas001cz

Jde nějak stáhnout čeština do mobilu Jiayu G4?

Android 4.2.1
Doplňuji:
Pokud možno… abych kvůli tomu nemusel resetovat mobil do továrního nastavení :)

Odpovědi
anonym

Pokud váš telefon v nastavení nemá k dispozici češtinu tak bude nutné nainstalovat počeštěnou ROM (věšina ji má, ale je možné že ji výrobce z nějakého důvodu odstranil, snad proto že nepředpokládal že by se měl jejich produkt do česka vůbec dostat). Zde je návod http://android­forum.cz/topic44533­.html?sid=a71f6fe­aa19342594850­409b1da65e05
Doplňuji:
ten návod platí pouze pro váš typ telefonu, pokud sem zavítal někdo s jiným typem telefonu a stejným problémem, doporučuji hledat nebo ptát se na k tomu specializovaném fóru androidforum.cz

Čeština je už v základu Androidu… nebude tam česky úlně všechno. ale tak 80% bude přeložené.

visit1

Je možné, existuje návod k tomuto mobilu aspoň v angličtině někde?