flodur

Jde nějak skrýt horní lištu záložek?

Jestliže ano,jak ji potom beze změn obnovit.Díky!

Nejlepší odpověď
anonym

ano lištu záložek lze skrýt a poté beze ztráty její zobrazení kdykoliv obnovit

konkrétní způsob jak na to záleží na vašem prohlížeči, hledejte v menu Zobrazení nebo klepněte pravým tlačítkem na prázné místo v nástrojových lištách dokud se nezobrazí lokální nabídka která umožní kteroukoliv z lišt skrýt/zobrazit