Edis

Jde nějak ovlivnit to, aby se mi zdál nějaký konkrétní sen (třeba myšlením na něj)

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Přečti si něco o lucidním snění… V něm můžeš ovlivňovat i události a máš to skoro jako realitu, o to horší je ale probuzení…

Další odpovědi
anonym

určitě, měl jsem pár problémů jak vysvětlit některé věci, tím že jsem stále uvažoval jak to řešit, tak se stala jedna věc. Jednou jsem se vzbudil a měl jsem to vyřešené. Tím myšlením na konkrétní věc způsobuje, že mozek filtruje a zpracovává informace. Tímto způsobem je možné ovlivnit o čem si nechám snít nebo i způsob řešení. Občas některé problémy nechám být a mozek v nocina to přijde, vyřeší.
Plno lidí říká, že nemá sny, blbost, má, ale nepamatují si je.

Drap

Jde, programuji si své sny předem

Wang

Pochybuji o tom.
Stejný sen se obvykle nezdá. A vracení se do něho považuju za velkou náhodu. Názor.

anonym

Už 3 roky tu probíhají diskuze na totéž téma, proč se nejdříve nepodíváš na odpovědi ostatních?
viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=lucidn%C3%AD%20sny