jde nějak opravit prasklá keramika?

Jde nejakým způsobem opravit prasklá trubka z keramiky u odpadu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ano, pokud slouží např. jako dekorace a pod. Do oprav keramiky technologické (vodovodní baterie, nebo varné nádobí) bych se ale nepouštěl.
V případě beztlakové odpadní roury jistě oprava může pomoci, poku by se ukázala jako problematická, doporučuji jednoznačně výměnu vadného kusu, neboť sebelépe provedená oprava může časem vyvolat ještě komplikovanější potíže.

Další odpovědi
Milka 1

Kdyby to nešlo jinak tak slepit dvousložkovým lepidlem například epoxy, potom ještě obandážovat nějakou tkaninou napuštěnou zase lepidlem ale samozřejmě by bylo lepší trubku vyměnit..