M_Petr_M

Jde nějak omezit rychlost internetu na WIFI?

např: Mám celkovou rychlost DL 50 mb/s a ctěl bych do WIFI 10 mb/s a do počítače který mám připojený kabelem 40 mb/s jde to ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Takže máš klasicky přípojku píchnutou do wifi routeru a z něj dál kabel do PC + wifi pro NTB, jo? No, tak prohledej nastavení routeru, zda umožňuje omezení rychlosti „na výstupu“. Proč to vlastně chceš takto omezovat? Když sosám, tak sosám na jedné mašině, ne?