Questman

Jde nějak nastavit aby mi chodily SMS při každém výběru z účtu?

Na Studenském kontě u ČSOB.
Případně, kolik taková služba stojí?
Doplňuji:
Aha, aha už na to koukám. Jestli správně chápu, tak cena je 2kč za SMS (ačkoliv v ceníku je to zapsáno poněkud zmatečně :D ).
E-maily jsou ovšem zadarmo, že? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nech si to posílat na email a můžeš tak dostávat i SMS! Přesněji se SMS přes email posílá takto:

Vodafone: Nejprve si musíte mobilní e-mailovou adresu zdarma aktivovat. Přes SMS pošlete zprávu ve tvaru „EMAILZAP jméno“ na číslo 2255, kde jako jméno zadáte své jméno či přezdívku (pozor, dost přezdívek už je zabraných!). Nyní budete mít e-mail ve tvaru jmeno@vodafonemail.cz.

T-Mobile: přihlásíte se do t-zones. Klepnete na poslat SMS. Vlevo vyberete Postm@il SMS a přidáte emailovou schránku, do které když vám přijde email tak se vám přepošle na mobil. (doporučuju vytvořit novou)

O2: pošlete zprávu na tento email → 00420×xxxxxxx­x@sms.cz.o2.com, kde za xxxxxxx dosadíte telefonní číslo. (mají to nejjednodušší :D)
Doplňuji:
Petas12345

Popsal jsem postup, jak to mít zdarma! Pročež nepiš kraviny – pakliže systému nerozumíš a neumíš v něm chodit, je to jen tvůj problém!

Další odpovědi
mosoj

Pokud máš internetové bankovnictví tak si to navolíš v INFO 24 :

  1. Pohyby a stavy účtů.
  2. Transakce platební kartou.

Můžeš nastavit souběžně i posílaní na email.

Cenu SMS neznám, ale chodí mně každý pohyb na účtu včetně platby kartou
a každý výběr z bankomatu.
Každý přijatý platební příkaz a každé provedení platebního příkazu.
A za minulý měsíc jsem platil za SMS 14 Kč.

Při platbě kartou chodí SMS dříve než stačíš sebrat zboží s pultu !!

setapouch

Je to v Účty a transakce, Info 24, pokud je to stejné s běžným účtem. Ale pro cenu viz ceník.
Doplňuji:
Ano, e-maily jsou zadarmo.

Petas12345

Klasický ČSOB, poplatky úplně za všechno, přesně proto jsem od nich odešel…