skorcovaz

Jde nějak nacpat prasklý displej do záruční opravy?

Nejlepší odpověď
beer

Zkusit to můžeš, ale těžko, přetěžko.. Nenapadá mne, jak by mohl sám od sebe lupnout ))

Další odpovědi
P.T.

U mobilu to nemá smysl zkoušet. Tam servis zamítne při reklamaci i sebemenší škrábaneček. Mobily jsou na reklamaci strašně problémové,protože jsou nonstop v užívání a jsou zatěžované (nošení po kapsách, pády, šmudrlání v rukách atd.) Spíš se oplatí koupit nové sklíčko, pokud to není mobil za litr 🙂

potuž

Popravdě bych to nezkoušel, řešil jsem nedávno stejný problém u telefonu koupeného v O2, reklamaci neuznali a nakonec jsem ještě platil práci technika, což mě doslova naštvalo. Mobil mi potom opravili v Mobilpohotovosti – našel jsem si u nich na stránkách ceník oprav a cena odpovídala, bylo to i docela rychlé http://www.mp­.cz/servis/