kobranek

Jde nějak na emailu zjistit, kdy jste se zaregistrovali bez prvního emailu?

Potřebuju to na stream.

Nejlepší odpověď
bolak

napiš na helpdesk@seznam.cz
Doplňuji:
Počkej, já četl seznam (ju čtu vždycky seznam :)) a ono tam bylo stream. No prostě vjeď do emailový schránky a kontaktuj technickou podporu. Většinou se to dělá přes odkaz „Kontakt“ a nebo „Nápověda“. A tam pak napiš co potřebuješ znát. Já když kontaktuju maníky z technické podpory, tak většinou ještě píšu hodně smajlíků s vyplaženým jazykem, se srdíčkama a předstírám že jsem náctiletá rozverná slečna, oni mi pak odepíšou do několika minut, jinak většinou to trvá několik dnů.

Další odpovědi
led

Zaregistrovali ste sa približne vtedy, keď vám prišiel prvý email od administrátora vašej pošty (posiela sa automaticky), čo bolo vlastne potvrdenie o vašej registrácii aj s prihlasovacími údajmi.

kobranek

@bolak:
Nedoručitelná zpráva. Nejde to.