Mousinek

Jde nějak ikony na ploše uložit aby byly pořád na svém místě a nespřehazovaly se? Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

  1. Klikni na plochu pravým tlačítkem myši.
  2. Klikni na seřadit ikony a zruš zaškrtnutí

u rovnat automaticky.

Další odpovědi
rynek878

Pokud máte zrušeno rovnat automaticky,tak pokud hnete s nějakou ikonou na ploše,musíte dát aktualizovat.Pukud necháte zatrženo,rovnat automaticky a chcete aby zůstaly tam kam jste je posunul,opět musíte dát aktualizovat.Potom budou stále tam ,kam jste si je sami uspořádali.

Mili @

Kliknout na plochu bez ikon a dát -aktualizovat-.

Iveťák

A nebo se dá na internetu stáhnout program, kde si na ikony můžete udělat vlastní „krabičky“ s popisem a ikonky budou pořád k krabičce a zůstanou na místě kde je máte :)