muhamed

Jde nějak dostat pod kontrolu sen?…

Aby se mi zdálo co chci, nebo dělal co chci :D
Doplňuji:
A to jak jste udělal?

Nejlepší odpověď
Sopka

Dá se z něj vytvořit seriál na pokračování…zvláště erotické sny jsou docela zábavné.
Doplňuji:
to musí vycházet z "amigdali " nastuduj si funkci tohoto "aparátu " v mozku,
a pak s ním můžeš libovolně pracovat / je to ale psychologie / , takže to jen tak lehce nefunguje.

Další odpovědi
Drap

Dlouhodobým cvičením. Dokážeš si potom naplánovat sny předem.

SteimlX

když se přerušovaně budím a stále zase rychle usínám třeba k ránu, vždycky o tom co si pamatuju usilovně přemejšlim a najednou zase spim a tak nějak furt dokola, ale nejde mi to vždycky

badisko

da tato technika se jmenuje je lucidni sneni .....tudiz je to rizeny spanek (sneni)…je o tom spouta knih …
Doplňuji:
nopr tato je velice dobra …http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/lucidni-sneni-19383