sofid

Jde napsat SMS polici nebo ostatním veřejným činitelům(hasi­či,záchranka) ?

Myslím tím to, zažádat o pomoc přes SMS, že třeba někdo nebude moci volat (loupež apod..)

Nejlepší odpověď
led

Ano, pretože je to jediný spôsob, ktorým môžu komunikovať hluchonemí.

Další odpovědi
ladaadal

Ano, jde to . Ale když uvidíš topícího se cikána, je lepší koupit známku a hasiče s policií obeslat klasickou poštou 🙂