Jde napsat do neschopenky, že nejde zvonek?

Bydlím ve čtvrtém patře bez vítahu a nejde mi zvonek , půjdu marodit, mám horečku. Mám otázku, jestli musím mít funkční zvonek , kvůli kontrole. Mám jim připsat na neschopenku, že mají klepat(hlasitě)? Nebo jak

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jestli jde nevím, ale oni čekají, tlučou atd.
A kam to napíšeš, když oni mají svůj díl neschopenky?

Další odpovědi
alexandra

Proč na neschopenku?
No tak to napište dole na hlavní vchod a na Vaše dveře,že nejde zvonek,ať klepou hlasitě.

anonym

Maroďte venku. 14 dní p. neschopnosti Vám platí zaměstnavatel. Když Vám kontrola zanechá upozornění aby jste se dostavil na jejich pracoviště v určitou hodinu aby jste vysvětloval kde jste byl, je to nechutné. Kontrola je placena za to že nebudete zastižen doma. Takže bacha na ně, jsou to svině.

rosa

Pozor! I zaměstnavatel po dobu 14ti dní může kontrolovat práce neshopného. Napiště raději na zvonek, že nefunguje. Bohužel kontrola zdravotní pojiš'tovny to moc nebere, že je zvonek nefunční. (vlastní zkušenost) a dokonce mi bylo vytknuto, že není čitelné popisné číslo. Na neschopenku to napsat nelze.