Blecha

Jde napojit notebook na PC a vyléčit ho ?

Dobrý den, mám v notebooku vir a než mi dojede antiviru tak se notebook vypne. Chci se zeptat jestli jde notebook napojit na stolní PC a projet ho antivirem ? Dík

Odpovědi
jkjk

Technicky ano, ale znamena to vedet kde je v nobebooku HDD (pevny disk), umet ho vymontovat, mit redukci pro napojeni HDD ke stolnimu PC. Mnohem jednodussi je sehnat si antivir, ktery se nespousti z operacniho systemu windows (tedy ho vir nevypne).

bartt13

napojit na pc pres usb -myslim ze stim virem nic delat nebudete protoze to nepude