mike beneš

Jde u nás naladit AMC?

Jde tato americká stanice u nás naladit? Kdyby ne, jde to sledovat někde online na internetu?

Odpovědi
www

V nabídce kabelových TV je tato stanice běžně.
P.S: proč nenavštívíš profil užhubuele AMC, nebo jej nekontaktuješ interní poštou? Lze předpokládat, že právě na to zde je a čeká 🙂

brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=am­c+tv&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

anonym

Proč si rovnou nestáhnout seriály z internetu? Tipuju, že AMC stejně vysílá s českým dabingem, což je na oprátku. A online vysílání s dobrou kvalitou jsem ještě nenašel. Netuším, jak to chodí na českém AMC, ale v USA jsou lidé zvyklý na reklamy každých 5 minut, to je už na další oprátku.

anonym

mám to v nabídce kabelové televize AIM jako výběrový program. nahrazuje bývalé MGM, což jsou filmy z let, kdy jsem nebyl na světě, takže mě nezaujal.