Terka318

Jde nainstalovat hra pro pc na tablet?

Šla by na tablet s klávesnicí nainstalovat hra The sims 2 pro počítač?

Odpovědi
www

Ne.
Jedině pokud by ta hra existovala také ve verzi pro tvůj tablet. To zjistíš na netu.

Bedy

Pokud tablet má Windows s kalsickým x86 nebo x64 procesorem, proč by nemohla jít nainstalovat na tablet? Akorát nevím jak by to bylo s klávesnicí, to by se muselo připojit něco externího.
Pokud tablet má jiný typ procesoru (třeba ARM) nebo jiný operační systém (třeba iOS, Andorid nebo Blackberry OS), tka to bohužel nepůjde a budete si muset nainstalovat verzi pro Váš tablet, existuje-li.

Tw!st

ne, takhle by to rozhodně nefungovalo. ty hry si musíš stáhnout z google play tam jsou specielně upravené pro smartphony a tablety.

Anet560

Přímo souhlasím že ne ale v podstatě hra která byla prvně utvořena pro počítač a je možná stáhnout na tablet tak mu že být stejně kvalitní a v podstatě! Beze změn :) Plná verze utvořená pro tablet je za nějaký ten poplatek ale lite verze na ozkoušený jsou v pohodě zadarmo ( například v AppStore )