hallelujah

Jde na zprávy z internetu přidělat jméno tak, aby to vypadalo, že mi píše někdo pod tím jménem? ;) Díky za odpověď!

Odpovědi
Dochy

Je otázka co považujete za zprávy z internetu. Pokud e-mail, tak tam je o poměrně snadné. Komunikace nebývá zabezpečená a odesílatel se nechá do hlavičky zapsat volně. Běžný e-mailový klient automaticky doplňuje vaši adresu při odeslání a některé SMTP servry (používáte pro odeslání) to mohou kontrolovat. Ale becně protokol vám klidně dovolí napsat jako odesílatele „slava nazdar vyletu, nezmokli jsme uz jsme tu“

hallelujah

No, já myslím, SMS z internetu…