Dan-Bohm

Jde na stejný stativ, namontovat digitální foťák i digitální kameru?

Jsem Youtuber a natáčím vlogy, mam foťák Nicon CoolPix a stativ Hama Star , mohl bych na můj stativ, namontovat i digitální kameru?

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně ano – většina foťáků a kamer má stejný rozměr závitu…
A pokud ne, existují redukce – http://www.fo­toskoda.cz/do­plnky-stativu/ .

Další odpovědi
Emefej

Pékud mají foťák i kamera stejný stativový závit (na 99,999999% mají), pak ano.

arygnoc

niet jediného dôvodu, prečo by to nemalo ísť.

;-Q

lexx

ano, stativ pasuje pro kameru Panasonic, foto Nikon, Samsung, Olympus, hvězdářský dalekohled Auriol, Bresser…montáž je univerzální