Kroupič

Jde na ruletě vydělávat ? .) Nebo je to jenom kec ? .)

Nejlepší odpověď
led

Ano, prevádzkovateľ vždy vyhráva.
Tí šťastní, ak vyhrajú, získajú len malý zlomok podnikateľovho zisku.
Niekto občas musí vyhrať, je to lacná reklama pre firmu.
Doplňuji:
Hlada,
teraz ste predviedli víťaza v rulete -teda ak si ju niekto prenajme 🙂

Další odpovědi
Pecudka

Záleží na štěstí, ale co je to štěstí, muška jenom zlatá.

Hlada

Když budete mít vhodný prostor, mohu doporučit elektronickou ruletu od Evony. Dá se i pronajmout. Zaručeně nemůžete prodělat.

Děda Louda

Na ruletě (a nejen na ní) se vydělávají obrovské peníze. Ne ovšem v pozici hráče, nýbrž provozovatele.

tuCZek

Tady o tom něco je.
http://www.mo­neywin24.com/cz/?cp=­cp1&utm_source=e­target&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=etarget

jennysh

Je to jen reklamní tah.

BandiOl

Kdyby to šlo, pak by rulety nemohly být v zisku. A co je ztrátové to padne a nebude fungovat.

Artepa

Jako pravidelný hráč určitě nic nevyděláte. Mám kolem sebe několik lidí, kteří tam prohrávají miliony a pořád si namlouvají, že příště vyhrají. Neznám nikoho, kdo by jen vyhrával !