Jarek93

Jde na poště ověřit svůj podpis?

Dobrý den, potřebuji si nechat ověřit notářem svůj podpis a tak se ptám jestli je to možné na poště, známí mi říkají že takové věci se řeší na poště. Jak to tedy je? Děkuji Jirka

Nejlepší odpověď
tom004

Ano.

Další odpovědi
anonym

Ověřit v zásadě podpis na poště jde, ale ne na každé.
Malé pošty ověřovat podpisy nemohou.
Ve větších obcích a na hlavních poštách měst, jde podpis bez problémů úředně ověřit.

Damiana

Ano. Legalizaci (ověření podpisu) provádí služba Check point na pobočce České pošty.
http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/czech-point/overovani-listin-a-podpisu-id27685/

Rico

Podle mě to jde ale cenu za ověření podpisu to nevím.