rybíz

Jde na notebooku vyměnit pant i s rámečkem monitoru, tak aby se nemusel měnit monitor?

Popřípadě poraďte firmu, která by to mohla opravit. Je to notebook MSI. V Ostravě mě firma odkázala na Polsko, že tam je operátorka, která mluví lámanou češtinou. Tam ho, ale posílat nebudu.
Doplňuji:
Nikdo nic neporadí?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podle mě by se muselo měnit celé šasi. a pokud je notebook starší tak to šasi už asi neseženete.
A možná to šasi není levné a znamenalo by to přendat i základní desku a display.

Ale možná se pletu. S notebooky zkušenost nemám.

led

je zlomený?
praskla strunka?
je poškodený rámček?
ste remeselne zdatný? malý krížový skrutkovač, jemné prsty, schopnosť videnia. Ak ste potom „zlaté české ručičky“ dokážu takúto banálnosť opraviť