Jde na Nokii C5–03 nainstalovat operační systém windows mobile, nebo android ???

Jde na Nokii C5–03 nainstalovat operační systém windows mobile, nebo alespoň android ???

Nejlepší odpověď
www

Ne, jednoduše:
Tvůj telefon má OS Symbian S60, tuším 5th ed., takže případně můžeš jen další verzi tohoto OS 😉

Další odpovědi
DDarent

Tak na to rovnou zapomeň.....
Přeinstalovat OS na Aondroid...... neto potřebuješ specifický rozhraní Hardwaru a rozlišení, a to C5 nemá a na Windows mobile, potřebuješ 1GHz procesor, protože podporuje Avi, a to dá DOST zabrat!!!!