Džanička

Jde na navigaci v autě zjistit kde se s autem jezdilo??

I několik dní zpátky??

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Je tam historie projeté trasy. Bohužel již nevím jak dlouho zpět. Nepoužívám to.
Mám navigaci Garmin.

Další odpovědi
anonym

Mam navigaci , ale jiz zabudovanou v aute, tak nemuzu poradit se znackou , ale myslim, ze jsou vsechny stejne. Muze tam zustat velka historie , i nekolik mesicu .. ja to ale vymazavam , jako sms. 🙂 Auto je ale moje , jen mam rada " cisto ". 🙂 Nevymazavam ji tedy kvuli nekomu. 🙂 Mate tam v navi nekde posledni cile .. , ale muzete vymazat jen neco , nemusite vse .. to znamena , ze nekdo tam muze nechat cile , ktere sam chce a ktere nechce , vymaze. Ja mam zvlast jeste ulozene sluzebni cesty .. plus privatni … , kam jezdim casteji , nevymazavam , ale mam ulozene. Navi je vlastne neco jako mobil. Muzete ukladat , ale i vymazavat . 🙂 -iv-