ShyDoe

Jde na facebooku uzamknout jen jedna fotka, nebo jen celé album ?

Někdy potřebuju, když nahraju foto na fb, tak aby ho viděli jen mí přátelé, nebo jen já, nebo jen skupinka určitých lidí.. jde to nějak ? Děkuji :)

Odpovědi
darius

U fotky máš ozubené kolečko a tam si vyber, kdo jí může vidět.
Doplňuji:
Tak ne, promiň, jde to jen u fotek, které si dáš na Zeď. Pod svým jménem máš datum a čas nahrání a napravo od toho je taková kulička (Země), na tu klikni a vyber si, co potřebuješ.