jirka21kufr

Jde na androidu přejít z verze 4.0.0 na verzi 2.3.6

Potřeboval bych přejít na starší android, protože android 4 má větší požadavky.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jedině přehráním ROM, podívejte se na Xda-developers.com. Nicméně je to obrovský zásah do telefonu, zaniká tím záruka a je to poměrně složité – měl by to dělat zkušený člověk.

Druhé řešení je prodej telefonu a nákup nového, třeba s jiným operačním systémem.

Další odpovědi
štamgast

Pokud jsi si koupil mobil s Androidem 2.3.6 a postupně ti aktualizovali Androida až na 4.0.0 tak by mělo stačit dát „Obnovit tovární data“ nebo něco v podobném znění. Mělo by to být v nastavení soukromí (alespoň já to tam mám).
Doplňuji:
Ovšem pokud už jsi koupil mobil s Androidem 2.3.6 tak jedině nějakým rootem ale v tom ti neporadím, zkus mrknout na odborné stránky nebo fóra.