Jde na android nainstalovat windows?

Nemám zkušenosti z operačním systémém android. Chci koupit notebook http://www.world-obchod.cz/… a je tam ANDROID. Má to svůj bios? Půjde to nabootovat? Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle mne to nepůjde, je to úplně jiný systém a asi by bylo víc problémů než užitku.

Další odpovědi:

Bronzový

Proč? Když je Android (Ačkoliv je to začínající systém), mnohem lepší, nežli Windows? :D Nechápu důvod... Pokud s ním nejsi spokojený, kup si notebook se systémem, který Ti vyhovuje ;o)

Pokročilý

I kdyby to šlo, tak ten "notebook" má žalostně malou RAM, z osobní zkušenosti vím, že není dost ani 512 MB! Android je relativně nový os a je celkem dost náročný (widgety). To, že se to pak seká řeší výrobci tim, že zvyšují takt CPU a velikost RAM, samotný problém je ale v optimalizaci Androidu, na což si ještě musíme počkat a Android 2.2 rozhodně optimalizovaný není. Při koupi této věci prohloupíte a budete litovat. Jsem uživatel Androidu, vyzkoušel jsem mnoho zařízení s ním a píšu z vlastní zkušenosti. Android je super os, ale potřebuje pořádný hardware!

Zlatý

na notebooky s androidem lze instalovat například UBUNTU viz http://www.ubuntu.cz, ale windows ne ...

reinstalace systemu je kazdopadne jen pro technoidy, uzivatelum bych to nikdy nedoporucoval. KDyz uz si koupi notebook s androidem je vzdy lepsi tam ten Android nechat, on je to docela schopný systém a stojí za to ho používat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.