skorpik2

Jde na android nainstalovat windows?

Nemám zkušenosti z operačním systémém android. Chci koupit notebook http://www.world-obchod.cz/mobil/eshop/2-1-Netbooky-a-Tablet-PC/18-2-7-palcu-displej/5/4-Mini-netbook-7-WIFI-ANDROID-2-2-2GB-HD-cerny a je tam ANDROID. Má to svůj bios? Půjde to nabootovat? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Podle mne to nepůjde, je to úplně jiný systém a asi by bylo víc problémů než užitku.

Další odpovědi
Valky

Proč? Když je Android (Ačkoliv je to začínající systém), mnohem lepší, nežli Windows? :D Nechápu důvod… Pokud s ním nejsi spokojený, kup si notebook se systémem, který Ti vyhovuje ;o)

Nanoon

I kdyby to šlo, tak ten „notebook“ má žalostně malou RAM, z osobní zkušenosti vím, že není dost ani 512 MB! Android je relativně nový os a je celkem dost náročný (widgety). To, že se to pak seká řeší výrobci tim, že zvyšují takt CPU a velikost RAM, samotný problém je ale v optimalizaci Androidu, na což si ještě musíme počkat a Android 2.2 rozhodně optimalizovaný není. Při koupi této věci prohloupíte a budete litovat. Jsem uživatel Androidu, vyzkoušel jsem mnoho zařízení s ním a píšu z vlastní zkušenosti. Android je super os, ale potřebuje pořádný hardware!

anonym

na notebooky s androidem lze instalovat například UBUNTU viz http://www.ubun­tu.cz, ale windows ne …

reinstalace systemu je kazdopadne jen pro technoidy, uzivatelum bych to nikdy nedoporucoval. KDyz uz si koupi notebook s androidem je vzdy lepsi tam ten Android nechat, on je to docela schopný systém a stojí za to ho používat.