Coliffe

Jde mít 2 Poui?

Dobré odpoledne,
otázka je z mobilní hry Pou. Někdo říká, že lze mít 2 Poui (nemyslím návštěvu), jiní zase že ne. Když se ptám na stránkách Poua, vysmějí se mi že to nevím.
Případně, jak je možné 2 Poui mít?

Odpovědi
Tisbo

Ahoj, dva Pou určitě lze mít. Stačí, když se zaregistruješ, následně odhlásíš a registruješ znovu na jiný účet a pak stačí pro správu jednotlivéhou Pou-a přihlašovat se na libovolný účet.

Adelain102

Ahojky mojí kamarádce se to stalo stačí jen mít okojo poua všude bobky nesmíš je uklízet já si je už sbírám!!!
Doplňuji:
pardon okolo* poua