qwert7

Jde léčit…?

Jde léčit soubory v počítači?Mám takový soubor formátu dll.
Je to vir Win32/NSanti.Díky

Nejlepší odpověď
arygnoc

jde.

ale doporučuji novou instalaci souboru (třeba přejmenováním zdorojového_sou­boru.DL_ na zdorojového_sou­boru.DLL, při kopírování, samozřejmě z instalačního CD. Mělo by to stačit).

Další odpovědi
Deter

Jednoznačně doporučuju projet si komplet obsah disku a paměti antivirem. Podstata virů je, že se šíří, pravděpodobně tedy nebude ta havěť jen v tomto jednom DLLku. Pokud se antivir zeptá, co se souborem provést, tak zvolte „smazat“. I za cenu, že Vám to znefunkční některé aplikace, ty se holt budou muset nainstalovat znovu.

151kbar151

Doporučuji Superantispyware nebo něco proti Rootkitu.