Kyta

Jde u nás v ČR „zmizet“?

Jde se u nás v ČR „zmizet“? Mysllím tím, že mne nebude nikdo hledat, ani příbuzní? pokud nevyhledám nic, co by mne identifikovalo? Žádné daně, nedělám, nemoci,nic – jde to? Třeba se chovat jako ti imigranti:)??

Odpovědi
setapouch

Pokud te nejakou nahodou nekdo nepotka nebo te nevyhmatne policie, pak mas slusnou sanci. Ale kdyz to nekomu bude stat za to, najde te kdekoli.

lexx

uvědom si že bez dokladů a zdravotního, sociálního pojištění pro úřady vlastně neexistuješ, tak je svět uspořádaný, nejsme křováci z Afriky